pátek 9. června 2023

CLIMATE / KLIMA

.. CLIMATE.. /.. KLIMA .. 

ÚVODEM:

AUTOR: JIŘÍ PELÍŠEK (JESUS~SCHOOL) .. EMAIL: ReHRcz@gmail.com , MOBIL:_739_513_541(HlasovýZáznamník)

 *~~* 

*~~*   ..   *~~* 

~~

 VÍTEJTE 😉💖 !ll

SLEDUJTE TAKÉ například:
~~

ABCD 4 LIFE .org

LÁSKA: ŽENY SI PRÝ VYBÍRAJÍ. 

NO, S_DOVOLENÍM.., S_PROMINUTÍM:

., JÁ Z NICH.. NÁSLEDNĚ: TAKY. 😉

GIGOLO, ani prodejná DĚVA.. NEJSEM. 😉

A TAK ZATÍM STÁLE: SINGL JSEM. 😉

JP~VZKAZ

~~

 CHARTA~1 


PODANÉ RUCE .. ( JP~INFO )


~~

?? KDO MI CHCETE POMOCI SE ZALOŽENÍM NOVÉ POLITICKÉ STRANY S NÁZVEM: "PRO ŽIVOT.., PRO ZDRAVÍ.., PRO LIDSKOU DŮSTOJNOST" ?? A S JEJÍM CHODEM?? NENÍ TO O MOJÍ ŽÁDOSTI O FINANČNÍ VKLAD ( TOHLE JE MOJE CHARITATIVNÍ AKTIVITA KU DOBRU NA ZEMI PLANETĚ A KU BLAHU LIDU, PENÍZE NA TO OD NIKOHO NEVYBÍRÁM) , ALE JE TO O SMYSLUPLNÝCH I CHARITATIVNĚ ČASOVĚ TÍM SMĚREM AKTIVITÁCH, DO DOBY, NEŽ DOSÁHNEM NA STÁTNÍ FINANČNÍ PROGRAM PRO POLITICKÉ SUBJEKTY, VOLEBNĚ.)  ZÁJEMCI/ZÁJEMKYNĚ,  MI PIŠTE NA ZDE UVEDENÝ MŮJ EMAIL. NÁSLEDNĚ SI DOMLUVÍME PRAVIDELNÁ OSOBNÍ SETKÁVÁNÍ PODLE POTŘEB REGIONŮ, S USTANOVENÍM ZÁSTUPCŮ/ZÁSTUPKYŇ.. LÍDRŮ/LÍDRYŇ, TEDY NEJEN V PRAZE.

😉😊 💖 

~~

>> JÁ V KTV ..<< 

18.6.2023

( NESPLEŤTE SI TÓ S KFC !! )

~~ 

.. CLIMATE.. /.. KLIMA .. 

2.Page :

JE NA ČASE SE ZASTAVIT.. HOMO~SAPIENS.. VE SMYSLU OCHRANY KLIMATU.


CO DĚLAT MÁŠ, VÍŠ. 

TAK TO DĚLEJ !!

.. 

CO DĚLAT NEMÁŠ, 

TO

NEDĚLEJ !!!

~~

~~

JE TO JEDNODUCHÉ, ŽE ?

~~

https://abcd4life.blogspot.com/2023/04/nebe-nad-hlavou.html?m=0

*~~*

~~

MYŠLENKOVÁ ENERGIE LIDSTVA ??  

JSOU i TACÍ, NAPŘÍKLAD Z ŘAD ZÁSOBOVÁNÍ FAST_FOODŮ, KDOŽ SBÍRAJÍ OBJEDNÁVKY NA I TUNY MASA.., İ Z RYB.. , İ Z TĚL MOŘSKÝCH i JINÝCH BYTOSTÍ.. , A POKUD MOŽNO i CO NEJVÍCE TUN TAKOVÝCH OBJEDNÁVEK DENNĚ. 

KOLIK JE TAKOVÝCH ,,OBCHODNÍCH_ZÁSTUPCŮ/KYŇ"  ?? NA ZEMI PLANETĚ  ?? A TO JSEM SE ZDE ZASTAVIL POUZE U JEDNOHO SEGMENTU TAK ZVANÉ ,,EKONOMIKY" ORIENTOVANÉ NA ZEJMÉNA TAK ZVANÉ HDP. 

SPOLEČNOST, ZALOŽENÁ NA PRINCIPU SOBECTVÍ VŮČI JINÝM BYTOSTEM, VŮČI PŘÍRODĚ, VŮČI MATCE ZEMI, NEMŮŽE BÝT UDRŽITELNĚ ŽIVOTA_SCHOPNÁ. 

NAVÍC K TOMU, VEDLE TOHO, MÍVAJÍ LIDÉ SKLONY OPANOVÁVAT SE VZÁJEMNĚ FAŠISTICKO MOCENSKY..

POPISUJI ZDE MYŠLENKOVOU ENERGII ZÁKLADNÍ, NA KTERÉ SE SNAŽÍ FUNGOVAT VĚTŠINA VLÁD ZEMÍ NA ZEMI PLANETĚ..JDE O MYŠLENKIVOU ENERGII FAŠISTICKO RÁDOBY MOCENSKOU, UVÁDĚNOU i HOJNĚ DO PRAXE, DO REALITY..I BEZ OHLEDNĚ VŮČI NÁZORŮM VĚDCŮ/VĚDKYŇ V OBLASTI DOPADŮ NA KLIMA NEJEDNOU.. A JEŠTĚ S TÍM SOBECTVÍ i  RŮZNĚ I PLEZÍR NĚ SI: EXHIBUJÍ. 

FAŠISMUS, HNUS TEN, 

JE ENERGIÍ OHNĚ, POPELA..SMRTI.

PODLE TOHO TO NA ZEMI PLANETĚ, KLIMA NA ZEMI PLANETĚ, UDRŽITELNOST I ŽIVOTA DRUHU HOMO~SAPIENS,.. PODLE TOHO TO VŠE VYPADÁ

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/lesni-pozary-kanada-spanelsko-mongolsko.A230602_091741_zahranicni_safaj

K TOMUTO JE NUTNO PŘISTUPOVAT COBY K VAROVÁNÍ KOSMU: 'DÁL TAKHLE  !!! NE !!! , HOMO~SAPIENS !!! JINAK i ZHYNEŠ'. 

~~

~~

JSEM UŽ MNOHO LET: VEGAN. 

A TY ?? ( A VY ?? ) 

ABYCH JÁ SE NAJEDL, NEMUSÍ KVŮLI TOMU ZEMŘÍT ŽÁDNÁ JINÁ BYTOST.. NA MASO. 

Z MÉHO RECEPTÁŘE ( TAKÉ například >>ZDE<<  ) JIŽ DÁVNO NEKONZUMUJI MASO. ALE PO NECHAL JSEM JEJ TAM, NĚKTERÉ VYBRANÉ, ABY LIDÉ MĚLI SVOBODNOU DOSTUPNOU VOLBU. / NO, DOBA LEDOVÁ NA LOVENÍ MAMUTŮ JE PRYČ.. A MÁME LIDSTVO PROBLÉM I NAPŘÍKLAD S PLYNY Z NADMĚRNĚ CHOVU DOBYTKA, ZPŮSOBUJÍCÍ EFEKTY, NARUŠUJÍC KLIMA.. / NO, AGRESE VRAŽDÍCÍ SVÉVOLNĚ SI VŮČI BYTOSTEM ZVÍŘECÍM NEPŘINÁŠÍ NIC DOBRÉHO PRO MYŠLENKOVOU ENERGII LIDSTVA.. LIDÍ VŮČI I SOBĚ NAVZÁJEM, VŮČI I VEŠKERENSTVU.

>>OBRÁNCI ZVÍŘAT.CZ<<

~~

~~

TERMINOLOGIE: 'POSLEDNÍ_GENERACE' / S OHLEDEM NA STAV VĚCÍ NA ZEMI PLANETĚ, LIDSTVA, NA SITUACI, NEMUSEJÍ ŽEL BÝT NÁZVEM TÍM DALEKO OD PRAVDY. 

~~

~~

KDYŽ UŽ NĚCO DĚLÁŠ, CO DĚLÁŠ RÁDA/RÁD, JE DOBŘE, KDYŽ TO JE: SMYSLNÉ.. PRO ŽIVOT, PRO ZDRAVÍ, PRO LIDSKOU DŮSTOJNOST..TEDY i. PRO: KLIMA.

~~

~~

?? POCHOPENO ??

( JP

*~~*   *~~*

*~~*   *~~*

    *~~*   *~~*   *~~*   

*~~*   *~~*

~~~

KLIMA } CO JE DŮLEŽITÉ?? CO JE PRIORITNÍ?? 

ČAS MOŽNÉHO BOJE LIDSTVA.. HOMO~SAPIENS ZA PŘEŽITÍ S DŮSLEDKY OTEPLOVÁNÍ KLIMATU ZAPOČAL. NEBUDE TRVAT MOŽNOST TA, POKUD SE A TO LIDÉ VYFLÁKNOU, NEBO POKUD TO ODFLÁKNOU. 

LIDÉ UŽ DNES VĚDÍ, CO MAJÍ DĚLAT, ABY ZABRÁNILI DALŠÍMI JIMI ZPŮSOBOVANÉMU OTEPLOVÁNÍ KLIMATU. 

CO SE STANE, POKUD TO BUDOU IGNOROVAT? POKUD TO ODFLÁKNOU?? 

UŽ TEĎ POD VLIVEM OTEPLENÍ STÁVAJÍCÍHO SE OTEPLUJE I PLANETA ZEMĚ. TEDY I ZEMSKÉ JÁDRO, TEDY TO I ZVYŠUJE SOPEČNOU, SEISMICKOU, AKTIVITU..COŽ V ČASE, KTERÝ NEMUSÍ BÝT ANI PŘÍLIŠ VZDÁLENÝ, MŮŽE ZPŮSOBIT SOPEČNOU ČINNOST I NA VÍCE MÍSTECH PLANETY NAJEDNOU, ČI POSTUPNĚ SE TO ROZVÍJEJÍC.. PLANETA ZEMĚ SE TAK BY STALA PO STRÁNCE ZNIČENÉHO OVZDUŠÍ LIDMI UŽ NEOBYVATELNOU. JE DOCELA MOŽNÉ, ŽE K TOMU MŮŽE POSTAČOVAT I NAPŘÍKLAD JEN AKTIVITA SOPKY YELOW V AMERICE. 

K TOMU SI PŘIPOČTĚME DALŠÍ PŘÍRODNÍ PRŮVODNÍ ANOMÁLIE Z DŮVODŮ OTEPLOVÁNÍ KLIMATU, JAKO JSOU RŮZNĚ S TÍM I SPJATÁ ZEMĚTŘESENÍ, TSUNAMI, TORNÁDA, POVODNĚ I SUCHÁ, OHNĚ.. TO VŠE JE SOUČÁSTÍ OTEPLOVÁNÍ KLIMATU. 

!!! TO NEJSOU PODMÍNKY PRO ŽIVOT LIDÍ NA ZEMI.!!! 

PROTO DĚLEJTE, LIDÉ, CO MÁTE. A NE, CO NEMÁTE, CO SE NESMÍ. 

.. 

.. 

DOPRAVA:

KDYŽ BY PŘÍRODA CHTĚLA, ABY ČLOVĚK NĚJAK JEZDIL, ČI LÉTAL, DALA BY MU NA TĚLO KOLA ČI KŘÍDLA. NEMYSLÍTE?? 

DNES VÍDÁME MOTORY NA SILNICI S JEDNOU OSOBOU BĚŽNĚ, TISÍCE LETADEL TRVALE VE VZDUCHU.. TO VŠE ZAHŘÍVÁ NADMĚRNĚ TEPLOTU KLIMATU, A TOHO NENÍ MÁLO!!! 

JAKO JE PŘIROZENÉ NEKOUŘIT, TAK JE PŘIROZENÉ NECESTOVAT DOPRAVNÍMI MOTOROVÝMI PROSTŘEDKY. 

NO, JÁ VÍM.. 

NO, JE DOBRÉ SI UVĚDOMIT, ŽE I TA VÝROBA TĚCH MOTOROVÝCH DOPRAVNÍCH PROSTŘEDKŮ JE ZNAČNĚ NÁROČNÁ NA OTEPLOVÁNÍ KLIMATU (VYRUBÁNÍ KOVŮ ŽE ZEMĚ, NAPŘÍKLAD ŽELEZNÉ RUDY I JINÝCH PRVKŮ, PAK ZPRACOVÁNÍ JÍ V HUTÍCH.. ADT, ATP.. 

Z HLEDISKA OCHRANY KLIMATU JE TEDY DOBRÉ PODPOROVAT A ROZVÍJET DOPRAVU HROMADNOU, POZEMSKOU, KDYŽ UŽ TÓ MUSÍ BÝT. 

/NAPŘÍKLAD CENA LETEK NEMÁ BÝT TAK LEVNÁ, ABY KAŽDÝ MOHL LETĚT. DNES NAPŘÍKLAD CENA LETENKY V HODNOTĚ CCA JEDNÉ TŘICETINY PRŮMĚRNÉ Mzdy i NEJEDNOU MÉNĚ, MÁ STÁT CCA TŘEBA 60TISÍC KORUN.. i TŘEBA VÍCE. TÍM BY SI I AEROLINKY ZAJISTILY DOSTATEČNÝ PŘÍJEM I PŘI !!! POKLESU MNOŽSTVÍ LETŮ DENNĚ, COŽ JE S OHLEDEM NA KLIMA VELMI ŽÁDOUCÍ!!! 

VE VZDUCHU MAJÍ BÝT ZEJMÉNA LETADLA NEZBYTNĚ STRATEGICKÉHO VÝZNAMU ( OBRANA A JEJÍ PREVENCE, BEZPEČNOST A JEJÍ PREVENCE, HUMANITA..) 

TAKY JSEM TROCHU CESTOVAL, i 2x LETADLEM DO ANGLIE. 

CO MI TO DALO?? 

ZKUŠENOST S TÍM, PRODCHNUTOU ANGLICKÝM POLITICKO SYSTÉMOVĚ VYDŘIDUŠSTVÍM CIZINCŮ, VYŽDÍMÁVÁNÍ JEJICH ZDROJŮ V ZAHRANIČÍ, KDY NÁSLEDNĚ MAJÍ TENDENCI, KDYŽ UŽ JE ČLOVĚK VYČERPÁN, JEJ I ZKRIMINALIZOVAT, VYHOSTIT.

TAKOVÝ OBRAZ MI BRITÁNIE O SOBĚ POSKYTLA..BYŤ JSEM TO TAK DALEKO V MÉM PŘÍPADĚ DOJÍT NENECHAL, ALE SYSTÉM TEN, ANGLICKÝ JE V TOMTO OHLEDU AŽ CHOROBNĚ VYKOŘISŤOVATELSKÝ VŮČI CIZINCŮM. IMIGRANTŮ, AŽ FANATICKO FAŠISTICKY (COŽ I BRITSKÁ VLÁDA PODTRHUJE VYHOŠŤOVÁNÍM IMIGRANTŮ DO RWSNDY NAPŘÍKLAD. TO JE VRCHOL NESTOUDNOSTI FAŠISMU VŮČI LIDSTVÍ. 

TEDY POKUD JDE O CESTOVÁNÍ, MOHLO MI POSTAČIT BÝVALO SHLÉDNOUT FOTOGRAFIE, ČI DOKUMENTÂRNÍ FILMY.. NAPŘÍKLAD.. 

.. 

CESTOVÁNÍ LETADLY PROFESNÍ? 

TO MÁ BÝT VYJÍMKA. MÁ JÍT O VYJÍMEČNÉ TAKOVÉ LETY. A NE KAŽDODENNÍ, ČI TÝDENNÍ, LÉTÁNÍ JAK O ZÁVOD..A PODOBNĚ. 

TEDY JE DŮLEŽITÉ PRIORITNĚ ROZVÍJET KROM DALŠÍCH TÉMAT KLIMATU, HROMADNOU POZEMSKOU DOPRAVU. S TÍM JE OVŠEM SPJATÁ NUTNOST, PRIORITNĚ SE ZABÝVAT, I TECHNICKY,!!! JEJÍ DOSTATEČNOU!!! BEZPEČNOSTÍ!!! TEDY JE NUTNO PROSTŘEDKY HROMADNÉ POZEMSKÉ DOPRAVY VYBAVIT PATŘIČNOU TECHNIKOU, BEZPEČNOSTNÍ, I PRO PREVENCI BEZPEČNOSTI..(NAPŘÍKLAD)/

.. 

.. 

VÝROBA:

VÝROBU, OTEPLUJÍCÍ KLIMA JE NUTNO CELOPLANETÁRNĚ OMEZIT NA TU NEJNUTNĚJŠÍ, MNOŽSTEVNĚ, PRO ZACHOVÁNÍ ZDRAVÍ LIDU, LIDSKÉ DŮSTOJNOSTI. 

.. 

.. 

VÝROBA POTRAVIN:

JE NUTNO JÍ OMEZIT NA TO, JE ZDRAVÉ. ZÁSOBIT TÍM I CJUDÉ REGIONY, KDE JE HLAD, BÍDA, V SOUČASNOSTI, V RÁMCI HUMANITÁRNÍ POMOCI, SOLIDÁRNĚ. 

( >>https://ForHealthOne..<<

 http://FATAMORGANA.wz.cz

.. 

.. 

VLÁDY SVĚTA I OBYVATELSTVO SVĚTA SE MUSEJÍ PO VŠECH STRÁNKÁCH PŘIPRAVIT NA MOŽNOST STĚHOVÁNÍ NÁRODŮ IMIGRAČNĚ PŘED PŘÍRODNÍMI DŮSLEDKY Z DŮVODŮ JIŽ I OTEPLENÍ KLIMATU.. ATD, ATP. .. 

.. 

.. 

VÁLKY V TOMTO VŠEM, JSOU BRZDOU LIDSTVU. JSOU BRZDOU V ČASE LIDSTVU V MOŽNÉ ZÁCHRANĚ SE. KAŽDÉHO DNE TAKOVÉHO, VÁLEČNÉHO, JE ŠKODA, KTERÝ MOHL BÝT VYUŽIT MÍROVĚ V LÁSCE K HOJENÍ KLIMATU.. 


~~~